Miejsca


Estepona

Malownicze miasteczko turystyczne leżące w prowincji Malaga, liczące około 63  tys. mieszkaców.  Estepona posiada piękne plaże z ciągnącą się wzdłuż nich promenadą. Sam zaś kurort zaliczany jest do najpiękniejszych w danej okolicy.

estepona

sevilla

Sewilla – serce Andaluzji

Sewilla jest stolicą autonomicznej wspólnoty Andaluzji oferująca turystom niezliczenie wiele atrakcji. To największe miasto w prowincji mieści się nad Gwadalkiwirem, a z Oceanem Atlantyckim łączy się żeglownymi kanałami. Pierwsze skojarzenia nasuwające się z Sewilla to: flamenco, Carmen, Don Juan oraz cyrulik.


Malaga 1

Malaga  nazywana jest stolica wybrzeża Costa del Sol – czyli Wybrzeża Słońca, cieszącego  się popularnością wśród turystów. Miasto leży  prowincji Malaga i znajduje się nad Morzem Śródziemnym, a nieopodal rozciągają się Góry Betyckie.

malaga

kadyks

Kadyks – Cádiz

Miasto uznawane za najstarsze w Europie. Jego założenie przypisuje się Fenicjanom około 3 tysięcy lat temu. Znajduje się w prowincji o tej samej nazwie, a dokładnie na półwyspie pomiędzy odnogą Zatoki Kadyksu a Oceanem Atlantyckim.